درباره ما

وب سایت بازار وب با استفاده از دانش فنی متخصصان خود در زمینه های کسب و کار اینترنتی ، بازاریابی اینترنتی و سئو به صاحبان وب سایت های اینترنتی برای رسیده به بهترین رتبه در گوگل در زمینه کاری خود آموزش های تخصصی ارائه می دهد.

کاربران این وب سایت می توانند از مقالات به شرح زیر استفاده نمایند:

۱- مقالات کسب و کار اینترنتی

۲- مقالات بازاریابی اینترنتی

۳- مقالات آموزش سئو سایت

مقالاتی که در زمینه کسب و کار اینترنتی ارائه شده اند کاملا رایگان بوده و کاربران وب سایت بازار وب با مطالعه این مقالات قادر خواهند بود به بهترین ایده های کسب و کار اینترنتی دسترسی پیدا نمایند و همچنین برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود بروز ترین راه ها را فرا بگیرند. همچنین در خصوص نحوه مدیریت کسب و کار اینترنتی نیز مقالات رایگان زیادی ارائه شده است.

مقالات بازاریابی اینترنتی که در سایت بازار وب ارائه شده است بصورت کاملا رایگان به کاربران آموزش می دهد که به چه شکل از مشتریان وب سایت خود مراقبت نمایند تا به سمت رقبا سوق پیدا نکنند و همچنین راه های جذب مشتریان جدید نیز بخوبی توضیح داده شده است.

مقالاتی که در زمینه آموزش سئو سایت ارائه شده اند جدیدترین متدها و ترفند های سئو سایت را به کاربران آموزش می دهند. این مقالات به کاربران کمک ئمی کند تا سایت خود را در صدر گوگل مشاهده نمایند و در بین رقبای خود از رتبه بالاتری نزد گوگل برخوردار باشند.

محصولات بازار وب به شکلی کاملا حرفه ای تهیه شده اند که توسط آن محصولات کاربران می توانند به کسب و کار اینترنتی خود رونق ببخشند و به درآمد زایی عالی در اینترنت برسند.

درباره منصور غلامی مدیر عامل وب سایت بازار وب :

لیسانس کامپیوتر – گرایش مهندسی نرم افزار

فوق لیسانس مهندسی IT – گرایش تکنولوژی اطلاعات

مدرس دانشگاه آزاد ، علمی کاربردی ، پیام نور و سما

تدریس دروس حوزه IT ، کامپیوتر ، تجارت الکترونیک و بازاریابی

مسلط به سایت ساز های وردپرس و جوملا

مشاور و مدرس کسب و کارهای اینترنتی

مشاور و مدرس بازاریابی اینترنتی

مشاور و مدرس بهینه سازی سایت

مشاور و طراح وب سایت های تجارت الکترونیک

 

اگر مایل به ارتباط با منصور غلامی (مدیریت سایت بازار وب) هستید می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

آموزش بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی - بازار وب